Reference

Co na MaMa cvičení říkají mámy?

Pod dozorem Evy jsem začala cvičit cca 2 roky a 4 měsíce po porodu. Mé tělo mi říkalo, že by se chtělo dostat do původní pohody a na bolest beder a zad masáž působila jen krátkodobě. Tehdy jsem se náhodou dozvěděla o možnosti cvičení pro maminky s dětmi. Hodně mě to lákalo - konečně udělat něco pro sebe a přitom být se synem, tak jsem neváhala a po krátkém přemýšlení navštívila v listopadu 2018 první lekci. Po několika návštěvách jsem se naučila správně dýchat a ku podivu ustoupila i častá bolest beder. Masér byl také překvapen, že již nejsem tak ztuhlá jako obvykle. Úterní cvičení s maminkami jsem navštěvovala velmi ráda nejprve pravidelně se synem, a v době kdy začal chodit do školky, jsem se mohla na sebe soustředit ještě lépe. Eva mě vždy navede a opraví, abych cviky dělala správně. Nyní již chodím do práce, ale na pravidelné cvičení u Evy bych si ráda našla prostor i v budoucnu - dokonale pročistí hlavu, uvolní mě od stresu a posílí střed těla.

Barbara Cymorek

U Evči cvičím, kromě několika pauz, myslím pět let. Na její hodiny chodím moc ráda, panuje tam velmi přátelská atmosféra, takže si zacvičíte, ale i pokecáte :). Evča má ke každému velice individuální přístup. Opravdu jí záleží, abyste cvičili dobře a neustále se rozvíjeli a zlepšovali, takže vás pořád motivuje, opravuje, klidně i stokrát :), dokud to nezačnete dělat dobře. Což je pro mě asi největším přínosem. Své cvičení se snaží zakomponovat i do běžného života, když vaříte, hrajete si s dětmi nebo stojíte frontu v obchodě. Na kurzech se hodně věnujeme posílení pánevního dna, takže lekce jsou perfektní pro ženy po porodu a pro ženy vůbec. Evču můžu jen doporučit, určitě zkuste

Míša Bílá

„Cvičení s Evou vřele doporučuji :) Na cvičení chodím se 14 měsíční dcerou 2x týdně :) Proč? Hlavní důvody byly dva :) 1. Hlídání: bohužel nepatříme do škatulky, kdy si vnoučata berou babičky. 2. Bolesti zad: Když mi řekla naposled paní doktorka, že mám nález na páteři, ale teď to nebudou řešit a pokud mám bolesti, mám si vzít léky nebo přijít na opich, že pro mě víc neudělá...a hlavně nemám zvedat/nosit dcerku, která v té době neuměla chodit... připadala jsem si, že mi není 31, ale tak 80 :) Jsem ráda za to, že mě Eva během cvičení sleduje a vždy opraví chyby, které dělám :) a navíc mě cvičení nabíjí neskutečnou energií. Spokojená matka = spokojené dítě :D

Natálie Rajská

Za mě perfektní cvičení, které všem doporučuji. Začala jsem chodit s 8 měsíční dcerou, která si to užívá, stejně jako já (ona prozkoumává terén tělocvičny a ostatní účastníky a já své možnosti a skryté schopnosti :0))) a Eva Turoňová je profík, který dělá to, co ho baví... fakt doporučuji všem maminám.

Nina Chwastková

Cvičení doporučuji, se mnou chodí 14-ti měsíční syn. Doma dělám všechno možné, ale na cvičení čas nenajdu. A taky jde o správnou techniku některých cviků. To byste nevěřili, kolik práce dá správně provedený dřep!!! A Evča s Lenou jsou příjemné, takže za mě ano.

Veronika

Cvičím i sama doma, ale fakt jsem ocenila, když mě Evička opravila a upozornila na chyby, které jsem dělala. Díky ní mohu cvičit efektivně a hlavně zdravě;-) moc doporučuji!;-)

Erika Sirotová