Radostný pohyb

Každá maminka je jiná, každé dítko je jiné! Specifický koncept cvičení, který zajistí dostatek pozornosti mamince, která cvičí pod odborným dohledem a zároveň mnoho impulzů pro děti.

  • Individuální lekce

  • Kurzy

  • Workshopy

Těšíme se na Vás!

Eva a Lena

Kurzy MaMa cvičení

Aktuálně probíhají tyto 3 kurzy. 

Kurz Sluníčko 

Úterý 9:30 - 10:30
Mateřské centrum Sluníčko, Sosna

Pro děti zajištěn dohled!

Kurz Knihovna  

Pátek 10.30 - 11.30
Knihovna Třinec

Pro děti zajištěn kreativní program!

Kurz * jen pro mámy*

Pondělí - 17:30 - 18:30
DDM Třinec

Více pozornosti jen sama sobě!

Reference

Co na MaMa cvičení říkají mámy?

Cvičení doporučuji, se mnou chodí 14-ti měsíční syn. Doma dělám všechno možné, ale na cvičení čas nenajdu. A taky jde o správnou techniku některých cviků. To byste nevěřili, kolik práce dá správně provedený dřep!!! A Evča s Lenou jsou příjemné, takže za mě ano.

Veronika

Za mě perfektní cvičení, které všem doporučuji. Začala jsem chodit s 8 měsíční dcerou, která si to užívá, stejně jako já (ona prozkoumává terén tělocvičny a ostatní účastníky a já své možnosti a skryté schopnosti :0))) a Eva Turoňová je profík, který dělá to, co ho baví... fakt doporučuji všem maminám.

Nina Chwastková

Cvičím i sama doma, ale fakt jsem ocenila, když mě Evička opravila a upozornila na chyby, které jsem dělala. Díky ní mohu cvičit efektivně a hlavně zdravě;-) moc doporučuji!;-)

Erika Sirotová

„Cvičení s Evou vřele doporučuji 🙂 Na cvičení chodím se 14 měsíční dcerou 2x týdně 🙂 Proč? Hlavní důvody byly dva 🙂 1. Hlídání: bohužel nepatříme do škatulky, kdy si vnoučata berou babičky. 2. Bolesti zad: Když mi řekla naposled paní doktorka, že mám nález na páteři, ale teď to nebudou řešit a pokud mám bolesti, mám si vzít léky nebo přijít na opich, že pro mě víc neudělá...a hlavně nemám zvedat/nosit dcerku, která v té době neuměla chodit... připadala jsem si, že mi není 31, ale tak 80 🙂 Jsem ráda za to, že mě Eva během cvičení sleduje a vždy opraví chyby, které dělám 🙂 a navíc mě cvičení nabíjí neskutečnou energií. Spokojená matka = spokojené dítě 😀

Natálie Rajská