Radostný pohyb

Každá maminka je jiná, každé dítko je jiné! Specifický koncept cvičení, který zajistí dostatek pozornosti mamince, která cvičí pod odborným dohledem a zároveň mnoho impulzů pro děti.

  • Individuální lekce
  • Kurzy
  • Workshopy

Těšíme se na Vás!

Eva a Lena

Kurzy MaMa cvičení

Aktuálně probíhají tyto 3 kurzy. 

Kurz Sluníčko 

Úterý 9:30 - 10:30
Mateřské centrum Sluníčko, Sosna

Pro děti zajištěn dohled!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kurz Knihovna  

Pátek 10.30 - 11.30
Knihovna Třinec

Pro děti zajištěn kreativní program!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Kurz * jen pro mámy*

Pondělí - 17:30 - 18:30
DDM Třinec

Více pozornosti jen sama sobě!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Reference

Co na MaMa cvičení říkají mámy?

Cvičení doporučuji, se mnou chodí 14-ti měsíční syn. Doma dělám všechno možné, ale na cvičení čas nenajdu. A taky jde o správnou techniku některých cviků. To byste nevěřili, kolik práce dá správně provedený dřep!!! A Evča s Lenou jsou příjemné, takže za mě ano.

Veronika

Za mě perfektní cvičení, které všem doporučuji. Začala jsem chodit s 8 měsíční dcerou, která si to užívá, stejně jako já (ona prozkoumává terén tělocvičny a ostatní účastníky a já své možnosti a skryté schopnosti :0))) a Eva Turoňová je profík, který dělá to, co ho baví... fakt doporučuji všem maminám.

Nina Chwastková

Cvičím i sama doma, ale fakt jsem ocenila, když mě Evička opravila a upozornila na chyby, které jsem dělala. Díky ní mohu cvičit efektivně a hlavně zdravě;-) moc doporučuji!;-)

Erika Sirotová

„Cvičení s Evou vřele doporučuji :) Na cvičení chodím se 14 měsíční dcerou 2x týdně :) Proč? Hlavní důvody byly dva :) 1. Hlídání: bohužel nepatříme do škatulky, kdy si vnoučata berou babičky. 2. Bolesti zad: Když mi řekla naposled paní doktorka, že mám nález na páteři, ale teď to nebudou řešit a pokud mám bolesti, mám si vzít léky nebo přijít na opich, že pro mě víc neudělá...a hlavně nemám zvedat/nosit dcerku, která v té době neuměla chodit... připadala jsem si, že mi není 31, ale tak 80 :) Jsem ráda za to, že mě Eva během cvičení sleduje a vždy opraví chyby, které dělám :) a navíc mě cvičení nabíjí neskutečnou energií. Spokojená matka = spokojené dítě :D

Natálie Rajská